O nas | Konsultanci | Oferta | Aktualnie poszukujemy | Referencje | Kontakt                          
 
ASSAP jest wiodącą firmą specjalizującą
się w doradztwie personalnym głównie
dla sektora Transportu, Spedycji i Logistyki.


 

Aktualnie poszukujemy kandydatów


 


Konsultanci ASSAP:

Wojtek Gąsiorowski - Partner
Wojciech Gąsiorowski od 1994 jest związany zawodowo z rynkiem usług logistycznych oraz doradztwa personalnego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanych międzynarodowych oraz polskich firmach logistycznych i handlowych. Wojtek pracował na stanowskach najwyższego poziomu zarządzania w Jahr Verlag, Makro Cash & Carry, FM Logistic, Odratrans oraz PEKAES. Wojtek brał udział w projektach logistycznych dla wielu renomowanych firm (Auchan, Benckiser, Cadbury Wedel, Carrefour, Danone, IKEA, Kellogs, Kodak, Tetley, Procter & Gamble, Wasa Barilla). Wojtek specjalizuje się w obsadzie stanowisk kierowniczych, ze szczególnym uwzględnieniem sektorów: logistyka, transport, spedycja oraz handel detaliczny. Jest pomysłodawcą i animatorem corocznego Forum Praktyków Logistyki oraz członkiem Stowarzyszenia Pro-Logistyka. Wojtek jest absolwentem SGH a wiedzę z zarządzania, sprzedaży i HR pogłębiał na wielu kursach i szkoleniach (Krauthammer International, SHL).

mobile: +48 601 271 073
wojtek.gasiorowski@assap.pl

Artur Januszewski - Partner
Artur Januszewski od ponad dwudziestu lat jest związany zawodowo z handlem detalicznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc wysokie funkcje operacyjne i zarządcze w międzynarodowych firmach: Makro Cash &Carry, Casino Group, Tesco, Empik, Rewe Group. Od 2006 Artur zarządzał sieciami handlowymi w Rosji, Kazachstanie na Ukrainie i Białorusi. Artur jest cenionym ekspertem od rozwoju i zarządzania sieciami handlowymi, zarządzania kryzysowego, strategii marketingowych i handlowych oraz fuzji i przejęć. Artur jest absolwentem SGH w Warszawie. Swoją zawodową wiedzę w zakresie zarządzania , sprzedaży, finansów pogłębiał na wielu kursach i szkoleniach (Osterreichisches Controller-Institut, SHL)

mobile: +48 601 737 365
artur.januszewski@assap.pl


Krzysztof Pawelczyk - Partner
Krzysztof Pawelczyk posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem w obszarach strategicznego doradztwa, rozwoju biznesu oraz zarządzania operacjami komercyjnymi. Krzysztof pracował dla czołowych firm z branży farmaceutycznej: TEVA, IVAX, Boehringer Ingelheim , Polfa Kutno S.A., Polpharma S.A. ,Bioton S.A. Krzysztof kierował operacjami w Polsce, Rosji, Szwajcarii oraz w regionie CEE. Krzysztof rozwijał funkcje R&D, prowadził projekty restrukturyzacyjne oraz uczestniczył w procesach integracji. Od kilku lat świadczy usługi doradcze dla krajowych i międzynarodowych firm farmaceutycznych, private equity oraz banków inwestycyjnych. Krzysztof ukończył studia na Wydziale Lekarskim AM w Poznaniu. Posiada tytuł mgr Zarządzania i Marketingu UW oraz tytuł M.B.A. Uniwersytetu z Illinois w Urbana-Champaign.

mobile: +48 601 796 219
krzysztof.pawelczyk@assap.pl


Monika Stegienko - Partner

Monika Stegienko jest specjalistą od Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Monika zdobywała doświadczenie w zarządzaniu personelem w FM Logistic, Deloitte & Touche , Knauf Pack, Remondis. Monika prowadziła wiele projektów związanych z rekrutacją i szkoleniem kadry kierowniczej w polskich i międzynarodowych firmach. Monika Stegienko jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie. Monika ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu HR , prawa pracy i psychologii społecznej . Monika specjalizuje się w obsadzie stanowisk kierowniczych w przemyśle, dystrybucji i administracji.

mobile +48 601 314 020
monika.stegienko@assap.pl

 
O nas | Konsultanci | Oferta | Aktualnie poszukujemy | Referencje | Kontakt   


Aktualnie poszukujemy
kandydatów


Oferta

Copyright 2016 ASSAP Consulting     English Version